Podobno kot seniorke so se tudi seniorji (generacija 50+) v letošnji sezoni pomerili na šestih turnirjih pokalnega tekmovanja in bolj ali manj pridno zbirali točke za končno razvrstitev v letu 2021. Izkušeni golfisti so sezono začeli v Moravskih toplicah na igrišču Livada, nadaljevali na Otočcu in v Trbižu, pa v Arboretumu, se še enkrat vrnili na Livado ter zaključili ponovno na igrišču Arboretum.

Na uvodnem letošnjem turnirju pokalnega tekmovanja na Livadi je zmagal  Silvo Lavrič (GK Bled), na Otočcu Matjaž Jekovec (GK Bled), v Trbižu John Walsh (GCK Ljubljana), v Arboretumu sta bila najbolj uspešna Marko Štirn (GL Arboretum) in Ljubo Lah (GK Lipica). Na petem turnirju na Livadi je ponovno zmago slavil Silvo Lavrič. Na zaključnem turnirju v Arboretumu je Silvo Lavrič delil 8. mesto, na vrh pa se je zavihtel Andrej Kralj (GK Grad Otočec), ki je na zadnjem turnirju igral +6 in za leto 2021 postal skupni zmagovalec pokalnega tekmovanja v bruto razvrstitvi. Kljub dvema zmagama je Silvo Lavrič na koncu leta pristal na tretjem mestu, saj ga je zaradi drugega mesta na zadnjem turnirju, le za točko, prehitel klubski kolega Matjaž Ječnik. V neto razvrstitvi je naslov najboljšega v pokalnem tekmovanju osvojil Vinko Traven (G&CC Kranj).

Naslov najboljše ekipe so si prislužili člani GK Bled, ki so na stopničkah za seboj pustili člane GK Grad Otočec in GK Slovenska Bistrica. V neto razvrstitvi so naslov najboljših osvojili člani GK Slovenska Bistrica.

Pri podelitvi so sodelovali Marko Stojkovič, vodja seniorjev pri GZS in član tekmovalne komisije ter Metka Jamar in Gorazd Kogoj, oba GZS.