Pred koncem leta 2021 se je 17 letna Lana Malek članica GK Slovenska Bistrica udeležila turnirja CJGA World Junior Challenge, ki je bil na igrišču golskega resorta Innisbrook na Floridi nedaleč od Tampe. Turnir sicer organizira kanadska golf zveza. Slovenska mladinska reprezentantka je izjemno začela turnir in v konkurenci 30 mladih igralk z vseh koncev sveta, povedla po prvi rundi (70 udarcev). Z določenimi težavami, povezanimi z drugačnimi zelenicami kot so v Evropi, se je Lana spoprijela in četudi je po drugem dnevu sledil zdrs po lestvici, pa zadnji dan ni želela izpustiti dobrega občutka z uvodnega dne. Lana je tretji krog ponovno odigrala najboljše med vsemi (70 udarcev) in na koncu pristala na tretjem mestu. Štiri udarce manj je imela zmagovalka Kanadčanka Yeji Kwon, na drugem mestu pa je bila še ena Kanadčanka azijskih korenin Kelly Zhao. Lana je bila po turnirju zadovoljna: »Igrala sem dobro in končala na tretjem mestu. Težave, ki sem jih imela so bile bolj ali manj na zelenicah saj so te iz bermuda trave in patanje je povsem drugačno kot doma. Turnir je pomemben, saj se ga udeležijo golfisti z vsega sveta. Je pa to tudi odlična priložnost za spoznavanje novih ljudi in trenerjev z ameriških univerz.«

Takoj po novem letu je sledil še močnejši turnir in to kar mladinski Orange Bowl, ki je bil v Miamiju (igrišče Biltmore v Coral Gablesu) od 2. do 6. januarja. Lana je bila na turnir povabljena, med 33. golfistkami s štirih celin, pa se je uvrstila na 19. mesto. Na štiridnevnem se je izkazala v tretji rundi, ko je odigrala peti rezultat, za nekaj boljši rezultat, pa bi morala precej bolje odigrati uvodni rundi. Mladinski Orange Bowl je zmagala Kolumbijka Maria Jose Marin, ki je samo v letu 2021 zmagala na osmih amaterskih turnirjih, od tega na dveh v ZDA.

Ob zaključku turnirja Orange Bowl je Lana dodala: »Maturirala bom prihodnje leto in nameravam nadaljevati s študijem v ZDA. Imam visoke cilje, saj želim dobro zastopati svojo univerzo in Slovenijo na največjih tekmovanjih.«